Kontakt
 
Link do informacji o projektach współfinansowanych z Funduszy Unijnych

W związku z trwającą pandemią COVID-19 odwiedziny pacjentów są ograniczone i odbywają się w oparciu o określone przez Zarząd szpitala zasady. Więcej informacji pod linkiem.


Informujemy, że od dn 26-04-2021 r. rozpoczęliśmy przyjmowanie pacjentów na rehabilitację po przebytej chorobie Covid-19 na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Rejestracja na rehabilitację po Covid-19 oraz wszelkie informacje dostępne są pod tym linkiem oraz telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:30 przez numer sekratariatu medycznego Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej.Przedstawiamy Państwu ofertę medyczną Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze :

Specjalizujemy się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu. Prowadzimy diagnostykę, leczenie i rehabilitację w ramach ubezpieczenia zdrowotnego oraz odpłatnie na podstawie umów cywilnych, zawieranych z pacjentem. Oferujemy:
 - bezpieczeństwo Pacjenta
 - profesjonalizm leczenia
 - wszechstronną rehabilitację
 - koordynowane prowadzenie Pacjenta


Informujemy, iż w uruchomionym Oddziale dla pacjentów z podejrzeniem / zakażeniem COVID-19 uruchomione zostały następujące telefony kontaktowe:
telefon dla Pacjentów - 75 645 9721 , Dyżurka Pielęgniarek - 75 645 9649 , Gabinet Lekarski - 75 645 9723


Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji udostępnia link do strony "Znajdź mobilny punkt pobrań"

^